Otázka

Chcem sa opýtať či váš produkt je niečo podobné ako Colonix, alebo to isté?

Pred desiatimi rokmi som vybrala podobnú kúru Produkt sa volal COLONIX pomohlo mi zbaviť sa rôznych alergických reakciií či na mlieko,kovy aj exotického ovocia ale teraz ho už neviem objednať.Chcem sa opýtať či váš produkt je niečo podobné alebo to isté len iný názov.

Odpovede
Kategórie: Alergia, Imunitný systém Detoxikácia

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  4. apríl 2017.

  Dobrý deň prajem,

  Program  Clean Inside je veľmi podobný, ako bol Colonix, Clean Inside obsahuje oveľa viacej zložiek než mal Colonix.  Ja osobne, ako aj moji pacienti  máme s programom veľmi dobré skúsenosti.

  S pozdravom
  Dr. Podlupszki

Otázka

Detoxikačná kúra by mi pomohla zmierniť alergie?

Mám viac druhov alergíí a zníženú imunitu.Chcem sa opýtať či by mi detoxikačná kúra pomohla zmierniť alergie? Užívam lieky na vysoký krvný tlak,na alergiu,imunitu a antikoncepciu.

Odpovede
Kategórie: Alergia, Imunitný systém

Odpoveď

 1. Dr. Rónay
  Dr. Barbora Ronajová Dietologička, alternatívna medicína
  17. august 2016.

  Dobrý deň prajem,

  Detoxikácia organizmu je veľmi účinná pre posilnenie imunity a  niekedy môže účinne odstrániť aj príznaky alergie. Doplnok pre posilnenie imunity, ktorý musíme nášmu organizmu v každom prípade dodať, sú probiotiká, čo by som odporučila. Po vylúčení toxínov z organizmu môžete dosiahnuť optimálny zdravotný stav. Pri užívaní liekov musí byť dvojhodinový odstup medzi užitím liekov a vlákninových doplnkov.

  S pozdravom
  Dr. Ronajová


Otázka

Je to skutočne spôsobené imunitnou reakciou a spojené s alergiou na bielkovinu kravského mlieka?

Dobrý deň, 11 ročná dcéra mala v januári S_anit kravské mlieko IgA 85 a a S_anti kr.mlieko IgG 170. Pol roka dodržiavala poctivú nemliečnu diétu. Teraz, na kontrole po 6tich mesiacoch má IgA 60, ale IgG až 295. Je to skutočne spôsobené imunitnou reakciou a spojené s alergiou na bielkovinu kravského mlieka? Nemôžu tieto vysoké honodty naznačovať aj prípadné iné ochorenie? Je objednaná na sono vyšetrenie. Ďakujem veľmi pekne za Vašu odpoveď

Odpovede
Kategórie: Alergia, Imunitný systém

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  3. september 2015.
  Dobrý deň!
   
  Vylúčiť úplne mlieko podla môjho názoru nevieme. Pre mna doležite je, ža ako sa ma subjektivne pacient. Keď sa má lepšie tak pokračovať v diete, ked. nie tak treba hladať ďalej príčinu lebo nemylsym si, že to bude mať od kr. mlieka.
  Konzultovať alergologa, imunologa.
   

  S pozdravom

  Dr.Podlupszki

Otázka

Môžem popri vláknine atď. užívať aj antihistaminika?

Dobrý deň pán doktor,
zakúpila som si produkty Clean Inside, práve končín s jednomesačnou kúrou. Mám v pláne objednať si ešte jeden balíček,aby očista trvala aspoň 2 mesiace. Trápi ma však alergia, jej príčinu stále neviem,nepreukázali to ani krvné ani potravinové testy. Pri užívaní Cl. Inside som neužívala žiadne antihistaminiká, kožné problémy mám každý deň, s výnimkou pár dní.
Chcela by som som sa preto opýtať, či môžem popri vláknine atď.  užívať aj antihistaminika,alebo či si tým pri očiste organizmu viac uškodím.

Ďakujem za odpoveď.
Odpovede
Kategórie: Alergia, Imunitný systém Kožné problémy

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  15. júl 2015.
  Dobrý deň prajem!

  Ano, kludne si možete užívať antihistamika ale treba dodržiavať 2 hod. interval medzi užívaním lieku a prípravkov. Čo sa týka očiste neovplyvní Vám to.

  Pekny den s pozdravom
  Podlupszki Cs.

Otázka

Čo by ste mi odporúčali na potr. alergiu?

Dobrý deň,mám už dlhé roky krčovú žilu na lýtku, ale doteraz ma nebolela,na dotyk je teplá a pociťujem tlak a niekedy aj pichanie, od svojej lekárky som dostala detralex a odporučanie na chirurgické vyšetrenie , kde mi potvrdili aj hemoroidy a okrem toho sa mi v oblasti konečníka vytvorilo aj kožné ochorenie ( svrbenie a začervenanie)myslím, že to má súvis s mojou potravinovou alergiou ( predtým som mala kožné problémy na tvári a vraj sa to po čase prejavuje inde) rozhodla som sa užívať váš Clean inside, verím, že mi to pomáha, lebo stolica je mäkšia a pravidelná, ale chcem sa opýtať , čo by ste mi odporúčali na potr. alergiu. dakujem ostávam s pozdravom Z.

Odpovede
Kategórie: Alergia, Imunitný systém

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  15. júl 2015.
  Dobry den!

  Ku kure by som Vám ešte doporučil mastenie okolo konenčíka s gelom dubovej kory čo sa da kupit v lekárni. Na potravinovu alergiu možete skusit porbiotiká.

  S pozdravom
                                Podlupszki Cs.