Otázka

Môže byť riešením program Clean Inside na Candidu?

Vážený pán doktor!

Pred rokom a pol mi zistili Candidu. Dostala som homeopatický prípravok a od vtedy držím prísnu proticandidovú diétu. Môj problém je nasledovný: po každom jedle ma trápia kŕče, ktoré začínajú pri žalúdkovom vchode, ťahajú sa smerom k lopatkám a späť až k spodnej časti hrubého čreva. Moje problémy stále pretrvávajú. Na základe pred pár mesiacmi urobených krvných testov netrpím na celiakiu a výsledok vyšetrenia ultrazvukom bol tiež negatívny. Podľa Vašej mienky mi na opísané ťažkosti môže pomôcť Clean Inside - program na očistu čreva, alebo by ste odporučili ďalšie vyšetrenia?

S pozdravom: Rita

Odpovede
Kategórie: Candida

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  15. júl 2015.

  Milá Rita!

  Na základe toho, čo ste opísali, by som Vám radšej odporučil počas jedného mesiaca užívať prípravok Swiss Probiotix,  2x1 tabletku asi hodinu po každom jedle. Po užití prípravku nejedzte približne 3 hodiny.

  S úctou: Dr. Podlupszki

Otázka

Prosba o posúdenie, či sa jedná o pásomnicu alebo candidu.

Dobry den p. Podlupszki,
obraciam sa na vas s malou prosbou o posudenie, ci sa jedna o pásomnicu alebo candidu. V prilohe Vam posielam fotografiu, vyslo to zo mna stolicou pri detoxikacnej kure. Ja osobne mam pocit, ze ide o casti pasomnice, ktore uz su v stadiu rozkladu, bohuzial som to uz vyhodil a teda nemozem to poslat na rozbor.

- Miroslav
Odpovede
Kategórie: Candida

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  15. júl 2015.

  Dobrý deň!
    Podľa obrázku s velkou pravdepodobnosťou mali ste pravdu, mali ste parazita v sebe.Doporučil by som navštíviť infektológa, ohladom ďalšej medikamentóznej liečby.

        S pozdravom Podlupszki

Kategória je prázdna

V tejto kategórii nebola nájdená žiadna otázka.

Hľadajte ďalej alebo nám položte otázku.


Pošlite nám svoju otázku