Otázka

Mojej 9 ročnej dcére odporučili detox+antiparasit. Môže užívať Parasic Junior +Toxi Clean ?

Dobry vecer.Mam na Vas otazocku.Mojej 9rocnej dcere odporucili detox+antiparasit.Moze uzivat Parasic Junior +Toxi Clean? Dakujem za odpoved.

Odpovede
Kategórie: Detoxikácia

Odpoveď

 1. Dr. Rónay
  Barbora Ronajová Dietologička, alternatívna medicína
  20. január 2018.

  Dobrý deň prajem,

  Pre Vašu 9 ročnú dcérku sa neodporučuje prípravok ToxiClean, jedine parazitárny doplnok pre deti Parasic Junior.

  S pozdravom
  Dr.Ronajová

Otázka

Trápi ma biely povlak na jazyku.

Dobrý deň , mám problém s ktorým bojujem už roky a neviem ako si pomôcť . Trápi ma biely povlak na jazyku s myslím si ze je s tým spojený aj zápach . Zuby mám v poriadku denne či ich čistim minimálne tri krát a cistim si aj jazyk častokrát mi aj krváca. Bola som viackrát na vyšetrení gastro mala som len zápal ktorý sa vyliečil , ale inak nič nenašli. Neviem za akým odborníkom by som mala ísť, da sa to nejako liečiť? Som zúfalá

Odpovede
Kategórie: Detoxikácia

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  19. september 2017.

  Dobrý deň prajem,

  Pokiaľ ste už boli na vyšetrení a vyliečil sa aj ten zápaľ, tak by som odporučil detoxikáciu celého organizmu. Odporučujem Clean Inside program, s ktorým mám dobré skúsenosti. Verím, že vďaka detoxikácii bude vaše telo čistejšie a menej náchylné na mnohé choroby.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki


Otázka

Užívam kúru Clean Inside a chcem sa opýtať, má alkohol nejaký vplyv na kúru?

Dobrý deň pán doktor, užívam kúru Clean Inside a chcem sa opýtať, keďže sa v blízkej dobe chystám na svadbu, kde sa nejakému tomu poháriku ťažko vyhnem, či má alkohol nejaký vplyv na kúru prípadne či vôbec je pri kúre povolený, nikde som sa to nedočítal. Druhá otázka, keďže na svadbe budem určite do rána a teda nepôjdem večer spať ako obvykle, ako pri tom postupovať, teda či večer napriek tomu vypiť čaj a hlavne potom ráno či užiť tablety a vlákninu a potom ísť spať alebo to nechať na obed/poobede, kedy sa predpokladám zobudím alebo ten deň úplne vynechať? Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.

Odpovede
Kategórie: Detoxikácia

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  10. september 2017.

  Dobrý deň prajem,

  Počas kúry sa neodporúča konzumácia alkoholických nápojov. Odporučujem v ten deň vynechať kúru.

  Spozdravom
  Dr.Podlupszki

Otázka

Pomohla by mi liečba programom Clean Inside?

Dobrý deň prajem.Mám 77 rokov.Koncom roka pri depresií /úmrtie manžela/ som pojedla vela sladkostí.Mala som bolesti brucha,nafukovanie,zápchy,hrubý biely povlak na jazyku.Absolvovala som gastroskópiu s negat.výsledkom.Aj ster jazyka bol negat.Úplne som obmedzila cukor .Obv.lekárka mi povedala,,že candidu nemám,môžem všetko jestˇ.Príznaky pretrvávajú,absolvovala som Biorezonanciu,zistili mi candidu albacus,parazity,intoleranciu na kravské mlieko aj všetky výrobky z mlieka .Pán doktor čo mám robiť,bez výmenného lístka nemôžem navštíviť infektológa.,lekárka biorezonanciu neakceptuje.Teraz užívam 3x5 kvap.grepofitu a na biorez.mi povedali,že ma budú liečiť prístrojom.Zatiaľ som absolvovala 2x,nezbadám zlepšenie.Trpím nespavosťou,bez pol tabl.Hypnogénu nezaspím.Manžel s Parkinsonom bol 28mesiacov imobilný,opatrovala som ho 24hod.denne,odvtedy ma trápi nespavosť.Pekne Vás prosím pomôžte mi dostať sa z týchto problémov.Pomohla by mi liečba programom clean inside? Ďakujem pekne za odpoveď. Srdečne Vás pozdravujem

Odpovede
Kategórie: Detoxikácia

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  26. jún 2017.

  Dobrý deň prajem,

  Podľa mňa Vy by ste potrebovali aj psychiatrické vyšetrenie a okrem toho dlhodobú liečbu probiotikami. Čo sa týka biorezonancie, k tomu sa neviem vyjadriť, nemám s tým skúsenosti. Clean Inside Program odporúčam, vo Vašom prípade poskytuje celkovú detoxikáciu organizmu za účelom vylúčenia toxínov, usadenín z hrubého čreva, parazity, ťažké kovy, za súčasnej šetrnej očisty hrubého čreva, pečene, obličiek a krvi. Pravidelná očista organizmu hrá dôležitú úlohu.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki