Otázka

Párkrát sa mi stalo, že som mala vystúpené vonkajšie hemoroidy.

Dobrý deň, pán doktor, už asi 2 mesiace ma trápi kašovitá stolica s občasnými hlienmi. Mávala som problém s vyprázdňovaním (dosť často som mávala zápchu) a káva mi takmer vždy zabrala. Po káve som išla na toaletu. Zapojila som do stravy vlákninu, ovocie, so zeleninou je to horšie, snažím sa viac pohybovať na vzduchu. Okrem toho mávam asi rok občasné bolesti na pravej strane pod rebrom. Ale to iba pri pohybe do boku, vzad, nakláňaní alebo vykrúcaní. Najviac však pociťujem bolesť v časti malej panvy na pravej strane a na pravej strane v boku až k rebrám a dozadu k ľadvinám. Deje sa to takmer každý deň a dosť ma to obmedzuje. V priebehu roka som podstúpila rôzne vyšetrenia (CT brucha a panvy, 2x kolonoskopiu v priebehu 6 rokov, gastrofibroskopiu, sono brucha a panvy, odbery). Všetky výsledky boli negatívne. Od 01.11.2017 som začala užívať detoxikačný program Clean Inside. Včera som bola 3x na toalete a na konci stolice som mala zakaždým jasnočervenú krv, rovnako aj na papieri. Dnes som bola raz a tiež som našla na konci stolice krv jasnočervenej farby, na papieri už nie. Párkrát sa mi stalo, že som mala vystúpené vonkajšie hemoroidy, keď som mala tuhšiu stolicu, no vždy sa mi upravili, keď som si dala masť Proco Glyvenol. Prosím, poraďte mi. Ďakujem a prajem pekný deň.

Odpovede
Kategórie: Hemoroidy

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  10. november 2017.

  Dobrý deň prajem,

  Vo Vašom prípade Vám tiež odporučujem s užívaním Clean Inside kúrou. Myslím  si, že to budete mať z vnútornej zlatej žily. Kupte si ešte v lekárni Rectovenal krém a to začnite aplikovať do konečníka a okolie denne 2-3x na začiatku po 5-6 dňoch stačí 1x na noc.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki

Otázka

Viete mi prosím poradiť ?

Dobrý večer. Obraciam sa na vás z veľkým znepokojením a strachom dnes poobede som doslova a dopísmena kadil krv. Žiadna stolica šla len krv šípe ma to je dosť možné že je to nejaká ranka ale niesom si istý a bojím sa viete mi prosím poradiť?

Odpovede
Kategórie: Hemoroidy

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  13. január 2017.

  Dobý deň prajem,

  Môže ísť o problémy so zapálenými hemoroidmi, odporučujem navštíviť odborného lekára a spraviť potrebné vyšetrenia. Popritom Vám odporučujem si zakúpiť vlákninu, ktorá zmäkčuje stolicu a zároveň vytvára jej objem.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki


Otázka

Rad by som chcel skusit produkt Clean Inside ,nehrozi mi nejake riziko spojene s uzivanim alebo nejake ine vedlajsie ucinky?

Dobry den.Prosim vas chcel by som sa vas spytat aky mate nazor na ocistnu kuru Clean Inside.Mam 50 rokov citim sa zdravy ,nefajciar,sportovec behavam rekreacne uz roky aj maraton takze pohybu mam dost .V poslednej dobe ma trapi zlata zila ,mozno vonk hemeroidy.Velmi rad by som chcel skusit produkt Clean Inside ,nehrozi mi nejake riziko spojene s uzivanim alebo nejake ine vedlajsie ucinky? Alebo popripade existuje aj caj aby bola upravena nejak crevna flora,mavam casto naduvanie.Dakujem za radu .Pekny den prajem.Lubos.

Odpovede
Kategórie: Hemoroidy

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  15. júl 2015.
  Vazeny pan Lubos,

  S Programom Clean Inside mam dobre skusenosti. Viem Vam iba odporucit su to vlakninove doplnky vyrobene cisto na prirodnej baze. Vedlajsie ucinky program nema, ale pokial vylucite z organizmu nahromadene toxiny mozete pocitovat nafukanost , slabe krce, bolesti hlavy, scervenanie pokozky , ktore su ale normalne sprievodne javy detoxikacie. Ked mavate naduvanie tak sa doporucuje k programu Clean Inside uzivat aj Probiotika.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki

Otázka

Odporúča sa užívanie Clean Inside pri hemoroidoch a vredu dvanástnika?

Vážený pán doktor!

 

Rada by som položila zopár otázok v súvislosti s Clean Inside a veľmi by som uvítala Vašu odpoveď.

 1. Odporúčate užívať Clean Inside pri vrede dvanástnika?

 2. Mám problémy s hemoroidmi a aj v prípade miernej hnačky sa mi obnovia. Čo sa potom stane počas kúry Clean Inside?

 3. Mala som operáciu brucha kvôli nepriechodnosti čreva, toto nevylúči kúru Clean Inside?

 Ďakujem vopred za Vašu odpoveď!

S úctou: Mária

Odpovede
Kategórie: Hemoroidy

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  15. júl 2015.

  Milá Mária!

  1. Ak vred dvanástnika nie je aktívny, tak sa kúra môže užívať.

  2. Kúra Clean Inside zmäkčuje stolicu, nespôsobuje hnačku, preto sa môže užívať aj v prípade problémov s hemoroidmi.

  3. Nakoľko Vám nepriechodné črevo už operovali a myslím si, že problém bol odstránený, preto sa aj v tomto prípade program Clean Inside môže užívať.

  S úctou Dr. Podlupszki