Otázka

Pred niečo viac ako dvoma týdžnami som spozoroval krv v stolici,

Dobrý deň, pred niečo viac ako dvoma týdžnami som spozoroval krv v stolici ...týžden som počkal či sa to nezregeneruje no nakoniec som s tým išiel k doktorke. Vzhladom na žiadne iné príznaky a po informácii že vykonávam silové trening usúdila, že ide len o prasknutú cievku. Predpísala mi Ascorutin a faktu krém. Liečbu som doplnil o sedavé kúpele v dubovej kôre. Nastalo zlepšenie a upravila sa mi aj stolica. celý ten čas bola taká riedka či už s krvou alebo krvou alebo krvou len na toaletnom papieri, posledné dni bola pevnejšia, taká ako obvykle a krv nebola vobec prítomná. Včera som vynechal kúpel kvoli časovým dôvodom a večer bolo všetko v poriadku no dnes bola stolica zase riedka s náznakmi krvi...aj ked na toaletnom nebola jasne viditeľná. Z toho mi vychádza, že krv sa objaví len skrz riedkejšiu, pri pevnej nie. Je niečo, čo by ste mi doporučili na tento problém alebo je to príznak niečoho konkrétneho? pokračovať v kúpeloch ešte aspon týžden - dva.? Skúsiť pridať niečo? Ďakujem za odpoveď

Odpovede
Kategórie: Hemoroidy

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  16. december 2017.

  Dobrý deň prajem,

  Ja by som Vám ešte odporúčal krém Rectovenal acute, čo je dostuné v lekárni denne 2x asi 3-4 dni, potom len večer aplikovať pred spaním. Konzumujte potraviny bohaté na vlákninu, čo najviac surového ovocia a zeleniny, celozrnných výrobkov, zahrňte  do stravy psyllium. Keď aj napriek tomu budete mať, treba navštíviť gastroenterológa.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki

   

Otázka

Párkrát sa mi stalo, že som mala vystúpené vonkajšie hemoroidy.

Dobrý deň, pán doktor, už asi 2 mesiace ma trápi kašovitá stolica s občasnými hlienmi. Mávala som problém s vyprázdňovaním (dosť často som mávala zápchu) a káva mi takmer vždy zabrala. Po káve som išla na toaletu. Zapojila som do stravy vlákninu, ovocie, so zeleninou je to horšie, snažím sa viac pohybovať na vzduchu. Okrem toho mávam asi rok občasné bolesti na pravej strane pod rebrom. Ale to iba pri pohybe do boku, vzad, nakláňaní alebo vykrúcaní. Najviac však pociťujem bolesť v časti malej panvy na pravej strane a na pravej strane v boku až k rebrám a dozadu k ľadvinám. Deje sa to takmer každý deň a dosť ma to obmedzuje. V priebehu roka som podstúpila rôzne vyšetrenia (CT brucha a panvy, 2x kolonoskopiu v priebehu 6 rokov, gastrofibroskopiu, sono brucha a panvy, odbery). Všetky výsledky boli negatívne. Od 01.11.2017 som začala užívať detoxikačný program Clean Inside. Včera som bola 3x na toalete a na konci stolice som mala zakaždým jasnočervenú krv, rovnako aj na papieri. Dnes som bola raz a tiež som našla na konci stolice krv jasnočervenej farby, na papieri už nie. Párkrát sa mi stalo, že som mala vystúpené vonkajšie hemoroidy, keď som mala tuhšiu stolicu, no vždy sa mi upravili, keď som si dala masť Proco Glyvenol. Prosím, poraďte mi. Ďakujem a prajem pekný deň.

Odpovede
Kategórie: Hemoroidy

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  10. november 2017.

  Dobrý deň prajem,

  Vo Vašom prípade Vám tiež odporučujem s užívaním Clean Inside kúrou. Myslím  si, že to budete mať z vnútornej zlatej žily. Kupte si ešte v lekárni Rectovenal krém a to začnite aplikovať do konečníka a okolie denne 2-3x na začiatku po 5-6 dňoch stačí 1x na noc.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki


Otázka

Viete mi prosím poradiť ?

Dobrý večer. Obraciam sa na vás z veľkým znepokojením a strachom dnes poobede som doslova a dopísmena kadil krv. Žiadna stolica šla len krv šípe ma to je dosť možné že je to nejaká ranka ale niesom si istý a bojím sa viete mi prosím poradiť?

Odpovede
Kategórie: Hemoroidy

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  13. január 2017.

  Dobý deň prajem,

  Môže ísť o problémy so zapálenými hemoroidmi, odporučujem navštíviť odborného lekára a spraviť potrebné vyšetrenia. Popritom Vám odporučujem si zakúpiť vlákninu, ktorá zmäkčuje stolicu a zároveň vytvára jej objem.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki

Otázka

Rad by som chcel skusit produkt Clean Inside ,nehrozi mi nejake riziko spojene s uzivanim alebo nejake ine vedlajsie ucinky?

Dobry den.Prosim vas chcel by som sa vas spytat aky mate nazor na ocistnu kuru Clean Inside.Mam 50 rokov citim sa zdravy ,nefajciar,sportovec behavam rekreacne uz roky aj maraton takze pohybu mam dost .V poslednej dobe ma trapi zlata zila ,mozno vonk hemeroidy.Velmi rad by som chcel skusit produkt Clean Inside ,nehrozi mi nejake riziko spojene s uzivanim alebo nejake ine vedlajsie ucinky? Alebo popripade existuje aj caj aby bola upravena nejak crevna flora,mavam casto naduvanie.Dakujem za radu .Pekny den prajem.Lubos.

Odpovede
Kategórie: Hemoroidy

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  15. júl 2015.
  Vazeny pan Lubos,

  S Programom Clean Inside mam dobre skusenosti. Viem Vam iba odporucit su to vlakninove doplnky vyrobene cisto na prirodnej baze. Vedlajsie ucinky program nema, ale pokial vylucite z organizmu nahromadene toxiny mozete pocitovat nafukanost , slabe krce, bolesti hlavy, scervenanie pokozky , ktore su ale normalne sprievodne javy detoxikacie. Ked mavate naduvanie tak sa doporucuje k programu Clean Inside uzivat aj Probiotika.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki