Otázka

Je teda možné doplňať potrebné živiny počas očisty čriev alebo je to zbytočné?

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či je vhodné počas užívania programu Clean Inside užívať aj probiotiká alebo detox vital aby som telo neochudobnila o vitaminy a mineraly. Dočítala som sa že to odporučate až po očiste. Pred par mesiacmi mi bola zistena tetania, aj ked ja mam pocit že to všetko začalo po dlhodobej liečbe antibiotikami na zapal dutin a ucha kedže sa to so mnou ťahalo pol roka intenzivnej liečby. Mam pocit že mi to rozhodilo cely organizmus a veľmi oslabilo imunitu. A už somk veľmi náchylna na hocijake zápaly. Celkovo som štíhly človek a asi som si vyčerpala všetky zásoby vitaminov a mineralov. Je teda možné doplnať potrebné živiny počas očisty čriev alebo je to zbytočné? Ďakujem za odpoveď

Odpovede
Kategórie: Imunitný systém

Odpoveď

 1. Dr. Rónay
  Barbora Ronajová Dietologička, alternatívna medicína
  19. december 2016.

  Dobrý deň prajem,

  Odporúčam  program Clean Inside,  podľa možnosti v kombinácii s prípravkom Swiss Probiotix, nakoľko program Clean inside Vám prečistí črevá a probiotiká oživujú a regenerujú črevnú flóru. Áno, počas očisty čriev je dôležité dopĺňať potrebné živiny. Pravidelnou detoxikáciou môžeme zabrániť mnohým chorobám.

  S pozdravom
  Dr.Rónajová

Otázka

Chcela by som sa informovať či by som mohla dávať Swiss Probiotix aj pre môjho 7 ročného synčeka?

Dobrý den prejem, chcela by som sa informovať či by som mohla dávť Swiss Probiotix aj pre môjho synčeka 7 ročného ,Je celiatik a stále je unavený a ubolený .Za odpoved dakujem.

Odpovede
Kategórie: Imunitný systém

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  27. november 2015.

  Dobrý deň prajem,

  Áno môže užívať aj Váš synček Swiss Probiotix probiotiká. Jednu denne pred jedlom.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki


Otázka

Moj imunitny system sa zlyhava, ake pripravky by som mohla pouzivat ?

vazeny pan,mudr.podlupsky.Rozhodla som sa Vas ako odborníka gastro.oslovit.hoci ja chodim na vys.preto ze som celiaticka,ci ze som sledovaná.Už 2-3 roky mam stale neaky problem ze musim brat ATB.skoro kazdy mesiac.Berem aj nutrolin-B spolu ATB.Raz mam problem chron cystitida,raz enterococcus faecale,candida mikoza,teraz monent.sa liecim na candida albicans komplet a enterococc faecale nemviem ci natoto to bude ucinna tato liecba co mam.Berem teraz Doxyhexal 200 1 za 24.hod.a do posvy si davam striedavo boraxglyc.a ampycilin.guločky.zacala som liecbu piatok.9.5.2014 vazeny p.Mudr.prosim vas poradte mi aby som zbavila tie infekcie a bakterie ktore mi velmi zneprijemnuju zivot.od imunologa berem rupafin celorocne lebo mam celorocnu rinitidu hoci nevedela to zistit moja dr. ked mi robila testy.13 operacii mam zosebou.ztoho 6 plastika,lebo mam morbus madelung.som po operacii hlavnej tepny na krku. uzivam wessel 2krat 1,som po oper.apendix,zlcnik,maternica kompletk! voli tomu ze mi unikal moc,hemoroidy,mastopathia oboch prsnikov,halux na lavej nohe.Asi toto je vsetko zhruba.Viem ze ten moj imunitny system sa zlyhava.Co ake pripravky by som mohla pouzivat pouzivala som colostrum od aloe vera 2 krat 1 kps.pro balance 3krat 2,antyoxidanty L.Roxan vsetko LR.aloe vera.prosim vas poradte mi.za vsetko dakujem s pozdravom 

Odpovede
Kategórie: Alergia, Imunitný systém

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  15. júl 2015.
  Dobry den!

  Pravdu povediac neviem Vám nič mudreho poradiť. Jedine , čo by som Vám poradil su probiotiká. Namiesto Nutrilon B by som vyskušal ine probiotikum. Velmi kvalitne a vysoko ucinne  probiotika ako su Swiss Probiotix obsahuju az 10 ucinnych druhov bakterii s minimalne 4 miliardami buniek v kapsule.

  Z pozdravom
                                
    Podlupszki

Otázka

Ktorá kúra by mi posilnila imunitný systém?

Vážený pán doktor!

Obraciam sa na Vás preto, lebo by som chcela radu ohľadom detoxikácie. Mám intoleranciu na laktózu a počas gastroskopického vyšetrenia (v roku 2009) vysvitlo, že trpím aj na reflux. Preto som veľmi slabá čo sa môjho žalúdka týka. Aj imunitný systém mám veľmi slabý. (Pred menštruáciou vždy musím dávať pozor na to, aby sa mi neobjavil herpes a aby som neochorela.) Odporúčali mi vyšetrenie kolonoskópiou, nakoľko majú podozrenie na zápal v hrubom čreve. Diagnostika z dúhovky oka tiež ukázala zápal na viacerých miestach, ďalej aj v črevách, aj v krvi zistili zvýšené zápalové hodnoty. Často bývam chorá na horné dýchacie cesty a pomerne často mávam herpes. Trápi ma únava a nedokážem sa sústrediť.Veľmi zle sa mi čítalo čo som napísala. Som žena žijúca v hlavnom meste, v lete budem mať 31 rokov. V prípade, že by existovala nejaká kúra, ktorá by mi v tomto pomohla (detoxikovala a posilňovala) a nespôsobila by žiadne ďalšie problémy, mohli by ste mi ju odporučiť?

Ďakujem veľmi pekne vopred!

S úctou: Anikó

Odpovede
Kategórie: Alergia, Imunitný systém

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  15. júl 2015.

  Milá Anikó!

  Vo Vašom prípade by som v prvom rade odporučil vylúčiť alergiu na lepok a keď je toto negatívne, v tom prípade by som odporučil užívanie probiotík.

  S úctou Podlupszki