Otázka

Chcel by som schudnúť z brucha ako to mám dosiahnuť?

dobry večer chcel by som schudnuť z brucha ako to mam dosiahnuť teraz mam82cm chcel by som 5- 6 cm schudnuť.

Odpovede
Kategórie: Ploché brucho, chudnutie

Odpoveď

 1. Dr. Rónay
  Barbora Ronajová Dietologička, alternatívna medicína
  25. október 2015.

  Dobrý deň prajem,

  Najrýchlejším a najúčinnejším spôsobom toho, ako urobiť z nášho tela stroj na odbúravanie tukov, je zbavenie sa nahromadených toxínov a jedov. Veľa užívateľov Clean Inside Program-u píše, že chudnú prirodzeným spôsobom počas uskutočnenia očisty. Clean Inside Program je vynikajúci pomocník na vnútornú očistu. Zabezpečuje chudnutie prirodzeným spôsobom.

   

  S pozdravom
  Dr.Rónayová
   

Otázka

Z čoho mám také veľké brucho, každý sa ma pýta či niesom tehotná.

Dobry chcem sa opytat z coho mam take velke brucho kazdy sa ma pyta ci niesom tehotna priznaky ako pocas tehotenstva nemam

Odpovede
Kategórie: Ploché brucho, chudnutie

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  9. október 2015.

  Keď je brucho vyduté nad pupkom, ide o nadúvanie.  Keď sa brucho vyduje pod pupkom, je to príznak toho, že sa tam nachádza stolica. Môže sa stať aj to, že brucho má špicatú formu, čo je znakom zápalu. Zápal sprevádzajú črevné problémy, preto by som Vám odporučil očistu čriev. Dôkladná očista čreva a detoxikácia sú vhodné na to, aby sa zo stien čriev odstránili prilepené toxické látky a rôzne nečistoty.

   

  S pozdravom

  Dr.Podlupszki


Otázka

Ako zastaviť nárast hmotnosti a pocit plnosti či pomalého metabolizmu?

Mám 52 rokov. Som zdravá , až na nefunkčnú štítnu žľazu. Užívam denne 50mikrogramov hormónu štítnej žľazy, takže ustúpili návaly tepla a nočné potenie a teda nekvalitný spánok. Iba ma trápi pribratie počas roka asi 6 kg a to hlavne v oblasti pása. Plávam, veľa chodím, cvičím. Teraz akurát 1. týždeň absolvujem očistnú kúru Natural Swiss produktami. Ako zastaviť nárast hmotnosti a pocit plnosti či pomalého metabolizmu? Stravujem sa zdravo. Takže čo s tým?

Odpovede
Kategórie: Ploché brucho, chudnutie

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  15. júl 2015.
  Vazena pani Janka,

  Program Clean Inside nie je prípravok na chudnutie, jeho cieľom nie je strata hmotnosti, ale vo väčšine prípadov býva úbytok na váhe od 1-2 kg až po 8-10 kg. Odstránením odpadových látok ukladaných v črevách dlhé roky sa váha môže znížiť až o niekoľko kilogramov.
  Intenzívnym pohybom ako beh, bicyklovanie,  chôdza po schodoch posilňujeme srdce, zlepšuje sa krvný obeh, zrýchlime metabolizmus a znižujeme stres.
  Detoxikácia je veľmi dôležitá pre organizmus, absolvuje sa dlhodobo.

  S pozdravom
  Dr. Podlupszki

Otázka

Môže spôsobiť program Clean Inside závrate a dá sa očakávať chudnutie počas kúry?

Dobrý deň prajem!

Volám sa Rozália. Mala by som na Vás otázku ohľadne programov Clean Inside a ToxiClean: prípravky užívame už 82. deň. V prvých dvoch mesiacoch sme užívali iba program Clean Inside a od tretieho mesiaca už aj program ToxiClean. To, že užívame prípravky znamená, že som kúpila 3-3-3 balenia pre môjho manžela, syna a pre seba. Naše skúsenosti sú, že prípravky majú samozrejme aj prospešné účinky, ale u mňa sa objavil problém s krvným tlakom. Tlak mi vystúpil na hodnoty; 150-060. Mám silné závrate, hlavne vtedy, keď sa zohnem, keď si ľahnem, alebo sa otočím - točí sa so mnou celá izba. Chcela by som sa opýtať či je to normálne, čiže či sa počas užívania týchto prípravkov môžu objaviť závrate, alebo mám hľadať iný pôvod mojich problémov.

Ešte by som dodala, že všetci sme tak trocha sklamaní, lebo u nikoho z nás sa neobjavilo veľmi očakávané zníženie hmotnosti. Ja som napríklad neschudla ani kilo, ale ani môj manžel, ani syn. Chcela by som Vás poprosiť, aby ste mi napísali, či moje opísané symptómy vznikli z iných dôvodov, alebo sme len jednoducho zle užívali prípravky.  Samozrejme, snažili sme sa dodržať návod na použitie.

Odpovede
Kategórie: Ploché brucho, chudnutie

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  15. júl 2015.

  Vážená pani, Rozália!

   

  Na základe toho, čo ste opísali a aj na základe mojich skúseností môžem povedať, že by som dôvody Vašich sťažností nehľadal v programe Clean Inside. Podľa môjho názoru problémy Vám spôsobujú krčné stavce, alebo chrbtica.

  Čo sa týka chudnutia, tieto prípravky som nikdy nepropagoval, ako prípravky na chudnutie. Je pravda, že u niektorých, tak ako aj u mňa, sa počas užívania dostavilo zníženie hmotnosti o 2-3, poprípade 4 kg, ale nie je to zákonité!

   

  S úctou Dr. Podlupszki