Otázka

Odborné aplikovanie injekcií

Dobrý deň , chcela by som sa Vás opýtať otázku ohľadom aplikacie subkutánnych injekcií ( inzulín ,heparín a intramuskularna injekcia). Chcela.by som vediet miesta aplikacie , pod akym uhlom ich aplikujeme a či ich aspirujeme. Ďakujem za odpoved.

Odpovede
Kategórie: Cukrovka

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  15. apríl 2018.

  Dobrý deň prajem,

  o daných postupoch Vás mal poučiť lekár, ktorý Vám presne vysvetlí postup a precvičí s Vami danú techniku. Ak si nie ste istá, tak je možné požiadať o asistenciu zdravotnú sestru, po dobu, kým si zručnosť osvojíte. Preto by som sa s týmito obavami obrátil na nich, vy si budete istá, že ste spravili všetko preto, aby ste si injekciu aplikovali správne. 

   

  S pozdravom

  Dr. Podlupszki

Otázka

Mám 30-ročnú dcéru, má cukrovku 1. typu, je na inzulíne.

Mám 30-ročnú dcéru, má cukrovku 1. typu, je na inzulíne, pichá si 4x denne, momentálne rapídne schudla, má pravdepodobne prekyslený organizmus, ktorú kúru, resp. program na očistu by ste jej doporučili,samozrejme ak je to z hľadiska cukrovky možné , ďakujem

Odpovede
Kategórie: Cukrovka

Odpoveď

 1. Dr. Rónay
  Barbora Ronajová Dietologička, alternatívna medicína
  25. december 2017.

  Dobrý deň prajem,

  Pri cukrovke sa ako prevencia proti častým poruchám trávenia odporúča pravidelná očista organizmu. Je dôležité zbaviť organizmus toxických látok, cukrovka často súvisí s črevnými problémami, ochoreniami čriev. V prvom rade treba zbaviť črevá škodlivých toxických látok pomocou programu Clean Inside. Produkty Natural Swiss sú úplne bezpečné aj pri cukrovke. Ak užívate lieky, je potrebné dodržať približne dvojhodinový časový rozdiel medzi užitím produktov NaturalSwiss a užitím liekov.

  S pozdravom
  Dr.Ronajová


Kategória je prázdna

V tejto kategórii nebola nájdená žiadna otázka.

Hľadajte ďalej alebo nám položte otázku.


Pošlite nám svoju otázku