Otázka

Manželovi zistili tumor a spravili mu drenáž

Vazeny p.doktor,som z okresu rim.sobota,,momentálne som v zahraničí,a mam zviazane ruky,manzelovi zistili klatz.tumor v banskej bystrici, spravili mu drenáž a teraz ma do 10.9.čakať na výsledky.dg.k 83 1,moja otázka,prečo mu nenavrhli opetaciu,ja to beriem tak,že už je pozde,alebo sa mýlim,koľko mame času tých 6 mesiacov,nikto nic nepovie,ďakujem,co mam este skúsiť,nechcem to vzdať,manžel ma 63 rokov,s úctou a pokorou bavrincova

Odpovede
Kategórie: Liečba rakoviny

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  25. august 2018.

  Dobrý deň,

  lekári sa pri diagnostike a liečebných postupoch opierajú o výsledky z jednotlivých vyšetrení, takže musíte byť trpezliví a počkať na ne. Ak by bol spomínaný liečebný postup vhodný pre pacienta, tak by Vás o tom určite informovali a aplikovali ho. Danú situáciu však môžete konzultovať i s iným onkológom, aby ste mali dva nezávislé názory odborníkov a vedeli sa tak ľahšie orientovať a rozhodnúť. 

   

  S pozdravom

  Dr. Podlupszki

Otázka

Čo to konkrétne znamená?

Zdravím Vás. Chcel by som sa opýtať, že na základe kódu diagnózy C62,mi vybrali ľavý semenník. Dnes ma poslali na CT brucha, nakoľko bolo podozrenie, že v ľavej strane panvy mám nadmerne zväčšené žľazy. Čo to konkrétne znamená, znamená to metastázy, že sú tieto žľazy v panve zväčšené? Vopred ďakujem za odpoveď.

Odpovede
Kategórie: Liečba rakoviny

Odpoveď

 1. Dr. Darnói Tibor
  Dr. Tibor Darnói Nezávislý lekár
  2. máj 2018.

  Dobrý deň prajem!

  Kód diagnózy C62 znamená zhubný nádor prostaty.

  Zväčšené žľazy znamená pravdepodobne zväčšené uzliny (limphoglandula). Vzhľadom na to, že sa šíri najmä, okolo lymfatických ciest, môže to byť metastáza. Avšak včas vykonaná, komplexná liečba môže viesť k liečeniu.

  S úctou Vám prajeme čo najskoršie uzdravenie

  Dr. Tibor Darnói

Otázka

Chcela by som, aby ste napísali pravdepodobnosť jedného, alebo druhého!

Vážený pán doktor! Dnes som dostala správu, že môj 64 ročný brat je veľmi chorý. Bolela ho ľavá strana, nič mu nezostalo v žalúdku, ani voda, ani jedlo. Buď zvracia, alebo má hnačku. V posledných 2 mesiacoch schudol 8-10 kg. Už 3 dni v sebe udrží denne 2 dávky kojeneckej výživy. Na piatok má termín na kompletné vyšetrenie čriev v anestéze. Jeho ošetrujúci lekár má podozrenie, že je to RAKOVINA. Chcela by som vedieť, či môže byť za týmito príznakmi aj niečo iné! Jemu povedali, že v črevách má nejaký silný zápal, ale jej dcére povedali aj druhú verziu, rakovinu. Chcela by som, aby ste napísali pravdepodobnosť jedného alebo druhého! Vďaka a príjemný zbytok dňa! Zuzana

Odpovede
Kategórie: Liečba rakoviny

Odpoveď

 1. Dr. Darnói Tibor
  Dr. Tibor Darnói Nezávislý lekár
  10. apríl 2018.

  Dobrý deň prajem!

  Ďakujem za Váš záujem! Popis sa viac hodí k takému problému, ktorý naznačuje nejaký blok v črevnom trakte. Pri zápaloch to nie je typické. Schudnutie 8-10 kg za krátku dobu, žiaľ, naozaj môže naznačovať možnosť rakoviny.

  Po vyšetrení Vás prosíme, aby ste sa ozvali, môžeme pomôcť s prispôsobenými, systematickými, holistickými zmenami v životnom štýle a doplnkovými terapiami!

  S pozdravom

  Dr. Tibor Darnói


Kategória je prázdna

V tejto kategórii nebola nájdená žiadna otázka.

Hľadajte ďalej alebo nám položte otázku.


Pošlite nám svoju otázku