Otázka

Čo to konkrétne znamená?

Zdravím Vás. Chcel by som sa opýtať, že na základe kódu diagnózy C62,mi vybrali ľavý semenník. Dnes ma poslali na CT brucha, nakoľko bolo podozrenie, že v ľavej strane panvy mám nadmerne zväčšené žľazy. Čo to konkrétne znamená, znamená to metastázy, že sú tieto žľazy v panve zväčšené? Vopred ďakujem za odpoveď.

Odpovede
Kategórie: Liečba rakoviny

Odpoveď

 1. Dr. Darnói Tibor
  Dr. Tibor Darnói Nezávislý lekár
  2. máj 2018.

  Dobrý deň prajem!

  Kód diagnózy C62 znamená zhubný nádor prostaty.

  Zväčšené žľazy znamená pravdepodobne zväčšené uzliny (limphoglandula). Vzhľadom na to, že sa šíri najmä, okolo lymfatických ciest, môže to byť metastáza. Avšak včas vykonaná, komplexná liečba môže viesť k liečeniu.

  S úctou Vám prajeme čo najskoršie uzdravenie

  Dr. Tibor Darnói

Otázka

Chcela by som, aby ste napísali pravdepodobnosť jedného, alebo druhého!

Vážený pán doktor! Dnes som dostala správu, že môj 64 ročný brat je veľmi chorý. Bolela ho ľavá strana, nič mu nezostalo v žalúdku, ani voda, ani jedlo. Buď zvracia, alebo má hnačku. V posledných 2 mesiacoch schudol 8-10 kg. Už 3 dni v sebe udrží denne 2 dávky kojeneckej výživy. Na piatok má termín na kompletné vyšetrenie čriev v anestéze. Jeho ošetrujúci lekár má podozrenie, že je to RAKOVINA. Chcela by som vedieť, či môže byť za týmito príznakmi aj niečo iné! Jemu povedali, že v črevách má nejaký silný zápal, ale jej dcére povedali aj druhú verziu, rakovinu. Chcela by som, aby ste napísali pravdepodobnosť jedného alebo druhého! Vďaka a príjemný zbytok dňa! Zuzana

Odpovede
Kategórie: Liečba rakoviny

Odpoveď

 1. Dr. Darnói Tibor
  Dr. Tibor Darnói Nezávislý lekár
  10. apríl 2018.

  Dobrý deň prajem!

  Ďakujem za Váš záujem! Popis sa viac hodí k takému problému, ktorý naznačuje nejaký blok v črevnom trakte. Pri zápaloch to nie je typické. Schudnutie 8-10 kg za krátku dobu, žiaľ, naozaj môže naznačovať možnosť rakoviny.

  Po vyšetrení Vás prosíme, aby ste sa ozvali, môžeme pomôcť s prispôsobenými, systematickými, holistickými zmenami v životnom štýle a doplnkovými terapiami!

  S pozdravom

  Dr. Tibor Darnói


Kategória je prázdna

V tejto kategórii nebola nájdená žiadna otázka.

Hľadajte ďalej alebo nám položte otázku.


Pošlite nám svoju otázku