Otázka

Dlhšiu dobu ma svrbí páli v okolí konečníka, čo to môže byť?

Dobrý deň. Pán doktor prosím o Váš názor.Viem,že by som mala ísť k proktológovi ale strach je zatiaľ väčší ako odvaha. Dlhšiu dobu ma svrbí páli v okolí konečníka,niekedy to prejde až dopredu k pošve,mám pocit akéhosi nepohodlia,ťahania,niekedy plynatosti ani neviem ako to mám nazvať,akoby mi niekedy niečo tam dolu zavadzalo,stolica je pravidelná,1 - 2 krát za deň,krv v stolici nie je, najlepšie mi je keď stojím alebo ležím,keď sedím tak to viac cítim. Som z toho nervózna,znepríjemňuje mi to život,stále na to myslím,veľmi sa bojím toho najhoršieho,čo to môže byť?

Odpovede
Kategórie: Zlatá žila

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  23. október 2018.
  Dobrý deň prajem,
   
  Nemyslím si, že to bude to najhoršie. V prvom rade by som doporučil vyšetriť stolicu na parazity.
  Keď to bude negatívne,  tak treba ísť najprv ku gastroenterológovi.
   
  S pozdravom
  Dr.Podlupszki

Otázka

Už vyše roka bojujem s rankou v konečníku

Dobry den. Uz vyse roka bojujem s rankou v konecniku, stipe a je uplne malinka,raz je tam akoby bradavicka a raz ta ranka.konecnik stipe,obcas aj boli,tupa bolest aj ked sedim. Chirurg vylucil hemeroidy ale dam si obcas aj faktu cipky a pomoze na chvilku. Teraz ma zacala boliet lava strana zadku,ked si sadnem akoby tam bola daka hrca.a spravil sa mi kostny vyrastok vedla kostrce :( moze to mat suvis? Dakujem za odpoved

Odpovede
Kategórie: Zlatá žila

Odpoveď

 1. Dr. Apostol
  Dr. Eva Apoštolová Kožná lekárka, kozmetologička
  1. jún 2018.

  Dobrý deň, 

  podľa príznakov, ktoré popisujete, by som predpokladala, že ide o zlatú žilu. To ste však vylúčili spolu s lekárom. Súvis medzi ďalšími prejavmi tam samozrejme byť môže, takže by som Vám odporúčala znovu navštíviť lekára a vyhodnotiť akútny stav. Informujte ho o celom priebehu a on Vám odporučí ďalšie vyšetrenia. 

   

  S pozdravom

  Dr. Apoštolová


Kategória je prázdna

V tejto kategórii nebola nájdená žiadna otázka.

Hľadajte ďalej alebo nám položte otázku.


Pošlite nám svoju otázku