Otázka

Detoxikačný program a jeho rytmus

Dobry den, berem oba ocistne programy uz 19 den, nemam ziadne problemy, odisla unava a prisla cerstvost, treti den berem este Swiss digest FX+, pretoze som intolerantna na gluten, mliecny cukor, histamin, mliecnu bielkovinu... Cely zivot som trpela koprivkou, skrabanim, zacpou, unavou, bolestami, netravenim a hlavne strasnymi vyrazkami. Pred desiatimi rokmi mi konecne zistili pricinu mojich problemov. nedostatok spominaych enzymov v creve, najviac mi pomohlo dosledne dodrziavanie stravovania a varenie si cerstvej stravy. Napriek tomu sa vracala casta unava, ktora mi ocistnymi programami, ktore beriem naraz, hned po prvom dni odisla. Moja otazky: - Je mozne, ze ucinok latok je taky rychly? Ako casto mozem denne brat FX, aby som si nerozbila nejaku rovnovahu tela, kedze sa snazim stravovat zdravo. Ako dlho mozem enzymy brat? Treba robit prestavky? - Doteraz som bola zavisla na Daosine, ak som si ho nezobrala co i len 1 den, hned sa dostavili zachvaty, problemy s travenim, vyrazky. Po 3 dnoch s FX nepocitujem ziadne problemy, aj ked som urobila prehresky. Ak mi teda chybaju nejake enzymy v creve, FX ich nahradi, alebo si mam dat na nejaku dietu zvlast pozor. Neriskujem s glutenom, celiakia je smrtelna choroba, ale skusam pozivat viac histaminu a mliecneho cukru, mliecnej bielkoviny v roznych produktoch, je to mozne v mojom pripade? - Moja rodina ma odradza od vasich produktov koli aferam s internetovymi obchodmi, kedy sa stane, ze sa robia podvody nahrazkami miesto uvadzanych obsahov. Mate nejake garancie tychto vyrobkov? Predavaju sa aj v kamennych, alebo internetovych lekarnach, kde by si ich pribuzni kupili? - Ak sa prejavovalo u mna svrbenie okolo konecnika a nejaky vodnaty vytok z konecnika v nocnych hodinach, ale len raz za cas, je to prejav zleho travenia, alebo parazitov? V prejavoch na parazity je i koprivka a skripanie zubov, skrabanie, co vsetko mam. Pritomnost na parazity mi vsak v stolici nikdy nenasli. Dakujem za odpoved, TG

Odpovede
Kategórie: Detoxikácia

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  27. február 2018.

  Dobrý deň prajem,

  každý organizmus je iný, tak aj detoxikácia prebieha u každého inou rýchlosťou. Enzýmy doporučujeme užívať nasledovne: prvých 5 dní pred jedlom, ďalších 5 dní počas jedla a ďalej pokračovať po jedle. Vy musíte prísť na to, podľa Vašich skúseností, kedy je pre Váš organizmu najviac vhodné doplniť enzýmy. S produktami mám veľmi dobré skúsenosti ako aj moji pacienti. Predávajú sa aj v kamenných obchodoch https://www.detoxikacia-organizmu.com/kontakt.

   

  S pozdravom

  Dr. Podlupszki

Otázka

Aký vplyv majú chemické látky na náš organizmus

Dobrý deň, chcem sa informovať ohľadom práce, v ktorej používame chemikálie s rakovinotvornými a mutagénnymi zložkami.Ochrana proti nim sa skladá len z rukavíc a odsávania.Roky tu pracujeme ale až teraz to zacali riešiť dôkladnejšie, hoci dýchanie aj pokožka boli vystavené týmto škodlivinám. Sú tu aj mladé ženy, ktoré chcú mať deti. Je možnosť lekárskeho vyšetrenia na tieto karciogénne a mutagénne látky, či ich nemáme v sebe? Ďakujem za odpoveď. Mia

Odpovede
Kategórie: Detoxikácia

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  26. február 2018.

  Dobrý deň prajem,

  Pri práci s chemickými látkami je vždy nejaké riziko, že sa prejavia na našom zdraví, je nutné dodržiavať všetky ochranné inštrukcie a tiež by bolo vhodné sledovať svoj zdravotný stav s prihliadnutím na tento faktor. Odporučil by som Vám riešiť to komplexne so svojim obvodným lekárom a tiež si raz za čas dopriať nejakú detoxikačnú kúru na prírodnej báze.

   

  S pozdravom

  Dr. Podlupszki


Otázka

Detoxikačný program a pečeň

Dobry den, mozem absolvovat detoxikacny program ToxiClean, ak mam zvysene pecenove testy ALT 0,73? Dakujem.

Odpovede
Kategórie: Detoxikácia

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  6. február 2018.

  Dobrý deň prajem, detoxikačný program Toxiclean je pre Vás veľmi vhodný, podporuje správne fungovanie a regeneráciu pečene a podporí čistiace procesy v tele.

  S pozdravom

  Dr. Podlupszki

Otázka

Môžem kúru Clean inside používať aj pri kojeni?

Dobry den, mozem kuru Clean inside pouzivat aj pri kojeni? Dakujem.

Odpovede
Kategórie: Detoxikácia

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  30. január 2018.

  Dobrý deň prajem,

  Kúra sa neodporúča tehotným a dojčiacim matkám.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki