Otázka

Užívam kúru Clean Inside a chcem sa opýtať, má alkohol nejaký vplyv na kúru?

Dobrý deň pán doktor, užívam kúru Clean Inside a chcem sa opýtať, keďže sa v blízkej dobe chystám na svadbu, kde sa nejakému tomu poháriku ťažko vyhnem, či má alkohol nejaký vplyv na kúru prípadne či vôbec je pri kúre povolený, nikde som sa to nedočítal. Druhá otázka, keďže na svadbe budem určite do rána a teda nepôjdem večer spať ako obvykle, ako pri tom postupovať, teda či večer napriek tomu vypiť čaj a hlavne potom ráno či užiť tablety a vlákninu a potom ísť spať alebo to nechať na obed/poobede, kedy sa predpokladám zobudím alebo ten deň úplne vynechať? Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.

Odpovede
Kategórie: Detoxikácia

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  10. september 2017.

  Dobrý deň prajem,

  Počas kúry sa neodporúča konzumácia alkoholických nápojov. Odporučujem v ten deň vynechať kúru.

  Spozdravom
  Dr.Podlupszki

Otázka

Pomohla by mi liečba programom Clean Inside?

Dobrý deň prajem.Mám 77 rokov.Koncom roka pri depresií /úmrtie manžela/ som pojedla vela sladkostí.Mala som bolesti brucha,nafukovanie,zápchy,hrubý biely povlak na jazyku.Absolvovala som gastroskópiu s negat.výsledkom.Aj ster jazyka bol negat.Úplne som obmedzila cukor .Obv.lekárka mi povedala,,že candidu nemám,môžem všetko jestˇ.Príznaky pretrvávajú,absolvovala som Biorezonanciu,zistili mi candidu albacus,parazity,intoleranciu na kravské mlieko aj všetky výrobky z mlieka .Pán doktor čo mám robiť,bez výmenného lístka nemôžem navštíviť infektológa.,lekárka biorezonanciu neakceptuje.Teraz užívam 3x5 kvap.grepofitu a na biorez.mi povedali,že ma budú liečiť prístrojom.Zatiaľ som absolvovala 2x,nezbadám zlepšenie.Trpím nespavosťou,bez pol tabl.Hypnogénu nezaspím.Manžel s Parkinsonom bol 28mesiacov imobilný,opatrovala som ho 24hod.denne,odvtedy ma trápi nespavosť.Pekne Vás prosím pomôžte mi dostať sa z týchto problémov.Pomohla by mi liečba programom clean inside? Ďakujem pekne za odpoveď. Srdečne Vás pozdravujem

Odpovede
Kategórie: Detoxikácia

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  26. jún 2017.

  Dobrý deň prajem,

  Podľa mňa Vy by ste potrebovali aj psychiatrické vyšetrenie a okrem toho dlhodobú liečbu probiotikami. Čo sa týka biorezonancie, k tomu sa neviem vyjadriť, nemám s tým skúsenosti. Clean Inside Program odporúčam, vo Vašom prípade poskytuje celkovú detoxikáciu organizmu za účelom vylúčenia toxínov, usadenín z hrubého čreva, parazity, ťažké kovy, za súčasnej šetrnej očisty hrubého čreva, pečene, obličiek a krvi. Pravidelná očista organizmu hrá dôležitú úlohu.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki

Otázka

Začala som užívať Váš produkt Lymph Aktív, môže to mať nejaký škodlivý vplyv alebo zápal pre obličky prosím?

Dobrý deň prajem, začala som užívať Váš produkt Lymph Aktív. Lebo mám pocit, že mávam problém s k lymfatickým systémom. užívam iba dve tabletky denne, najskôr, dve ráno, teraz som si to rozdelila po jednej, ráno a večer. Lebo cítim, že ma bolia obličky. Môže to mať nejaký škodlivý vplyv alebo zápal pre obličky prosím? Lebo už som mala dva razy zápal obličiek, a nerada by som to mala späť. Inak cítim, že účinkuju, len sa bojím aby ma iba neodvodnili a po skončení sa zavodním dvojnásobne. Ďakujem pekne za odpoveď

Odpovede
Kategórie: Detoxikácia

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  22. máj 2017.

  Dobrý deň prajem,

  Produkt neobsahuje žiadne škodlivé látky, nakoľko produkt obsahuje iba ovocie a zeleninu. Nemá žiadny škodlivý vplyv na obličky. Blahodarné účinky produktu LymphActive zosilní a doplní výživový doplnok Green Icon, ktorý obsahuje superpotraviny vynikajúcej kvality. Posilňuje imunitný systém, má protizápalové účinky, účinne detoxikuje a výborne alkalizuje.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki

Otázka

Chcem sa opýtať či váš produkt je niečo podobné ako Colonix, alebo to isté?

Pred desiatimi rokmi som vybrala podobnú kúru Produkt sa volal COLONIX pomohlo mi zbaviť sa rôznych alergických reakciií či na mlieko,kovy aj exotického ovocia ale teraz ho už neviem objednať.Chcem sa opýtať či váš produkt je niečo podobné alebo to isté len iný názov.

Odpovede
Kategórie: Imunitný systém, alergia

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  4. apríl 2017.

  Dobrý deň prajem,

  Program  Clean Inside je veľmi podobný, ako bol Colonix, Clean Inside obsahuje oveľa viacej zložiek než mal Colonix.  Ja osobne, ako aj moji pacienti  máme s programom veľmi dobré skúsenosti.

  S pozdravom
  Dr. Podlupszki


Otázka

Mám niektoré produkty už po záruke, môžem ich doužívať?

Dobrý deň, mám niektoré produkty už po záruke, môžem ich doužívať? Ďakujem za info.

Odpovede
Kategórie: Detoxikácia

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  1. marec 2017.

  Dobrý deň prajem,

  Vlákninové doplnky môžete užívať aj po záruke, nakoľko sú vyrobené čisto na prírodnej báze. Určite neuškodia.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki

Otázka

Pomôže mi detoxikácia?

 Dobrý deň p. doktor,
trpím zápachom z úst, a veľmi ma to trápi.  Zubná hygiena je v poriadku.
Mamina mi povie, že je to ako od žalúdka také zhnité.
V minulosti pred 10rokmi mi bola diagnostikovaná ulcerozna kolitída, brala som 5rokov lieky salofalk, ale už ich neužívam, nakoľko bolesti brucha ani hnačky už nemám. Tiež som bola preliečená na helicobackter 3roky dozadu.
Som hladná každé dve hodiny, keď sa najem viacej tak ma to tlačí na žalúdok. Mentolové žuvačky alebo cukríky mám pocit že mi robia ešte horšie, som ešte viac hladná prípadne mám pocit že zápach z úst je horší.
 
Pomôže mi detoxikácia? Alebo čo by ste mi odporučili, je mi to nepríjemné hovoriť o tom s lekárom.
Ďakujem Vám veľmi pekne za odpoveď.
 
S pozdravom

Odpovede
Kategórie: Detoxikácia

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  7. december 2016.
  Dobrý deň prajem,

  Odstrániť zápach z úst nie je možné žuvačkami a mentolovými cukríkmi. Zápach z úst je liečiteľný len vtedy, ak sa nájde jeho ozajstná príčina a v niektorých prípadoch musí liečiť s pomocou lekára.
  V niektorých prípadoch trávenie a zápach z úst úzko súvisia, preto vo väčšine prípadov postačí prejsť na zdravý životný štýl. Situáciu veľakrát pomôže zlepšiť aj strava bohatá na vlákniny. Zápach z úst môžu zapríčiňovať aj toxíny vyskytujúce sa v organizme. V tomto prípade je jediným riešením detoxikácia organizmu, ktorú by som Vám odporučil.
   

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki

Otázka

Krátko som užívala program alebo mi nepomáha?

Dobrý deň! Objednala som Cleain inside trojmesačnú kúru, začala som užívať začiatkom septembra. Bez problémov som to užívala, bola som s stým spokojná. Objednala som to preto lebo mám dlhodobo problém s vyprázdňovaním. Asi som urobila chybu lebo po mesiaci som prestala užívať. Terez mám naďalej ten istý problém so stolicou. Moja otázka znie krátko som to užívala alebo mi nepomáha? Mám pokračovať ako keby som nevynechala mesiac? Ďakujem za odpoveď.

Odpovede
Kategórie: Detoxikácia

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  17. november 2016.

  Dobrý deň prajem,

  Aby účinok bol efektný , tak sa odporučuje trojmesačná kúra, ktorá vie intenzívne prečistiť organizmus. Dlhodobé problémy s vyprázdňovaním ako aj rokmi nahromadené toxíny sa nedajú odstrániť z organizmu behom za mesiaca, vyžaduje si to čas. Zrejme krátky čas ste užívali program, ale môžete ďalej pokračovať.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki

Otázka

Pán doktor porosím Vás o radu.

Dobrý deň, prosim Vás o radu, mám problémy s GERDom, ktorý mi bol diagnostikovaný na základe gastrospického vyšetrenia tohto roku 18.8., taktiež bola potvrdená baktéria HP. Moje príznaky sú ale trochu odlišné ako má väčšina pacientov, čo som čítala. Ja nemám pálenie záhy, mám veľmi nepríjemné pocity v hrdle a v ústach. Pálenie jazyka, v hrdle a v ústach, bolesť hrdla, ako keby bola sliznica extrémne vysušená a čo ma najviac trápi, také zvláštne tlaky a pichania v hrdle, ktroré cítim niekedy až v ušiach. Niekedy aj bolesti na hrudi pri prehltaní, hlavne ked som jedla banán a iné ovocie. To sa už po prvej liečbe antibiotikami zlepšilo. Užívala som antibiotka 3-kombináciu( amoxicilim, anaerobex levofloxacín) a pantoprazol 2xdenne 40mg, pantoprazol užívam doteraz 1xdenne. Po dobratí antibiotik sa ťažkosti zmiernili, ale úplne neustúpili a po krátkom čas sa zase zhoršili a preto som opakovane navštívila svojho lekára. Po opakovanej gastroskopii ( pred 3 týžnami) sa znova potvrdil HP. Teraz mi lekár naordinoval antibitickú liečbu s tabletami PYLERI. ešte som ju nezačala, chcem sa poradiť, či to nebude veľmi agresívna liečba po tých predošlých antibiotikách. Taktiež mi nerobili ani Ph metriu a iné doplňujúce vyšetrenia. Niekedy, ked mám reflux az do úst( zriedka) je skôr zásaditý ako kyslý. Dlhodobo, asi 6 rokov užívam seroxat(antidepresívum)posledné 2 roky v nízkej dávke, iba pol tablety 2xtýždenne. Čítala som, že tieto lieky môžu tiež prispievať v nesprávnej funkcii pažerákového zvierača a spôsobovať tieto problémy. Takisto mám výraznú skoliozu s vychýlením až 33 stupňov v oblasti sterna.Môže to mať tiež vplyv na funkciu pažerákového zvierača? Možno nie je na vine Hp a žalúdočná kyselina? poradťe mi prosím, čo mám robiť, podstúpiť ďalšiu liečbu antibiotikami, alebo radšej ešte počkať, prip. navštíviť iného lekára ďakujem

Odpovede
Kategórie: Detoxikácia

Odpoveď

 1. Dr. Podlupszki
  Dr. Csaba Podlupszki Gastroenterológ
  29. október 2016.

  Dobrý deň prajem,

  Ja by som Vám poradil vybrať ešte raz antiobiotiká a ďalej pokračovať s Pantoprazolom. Keby tie ťažkosti pretrvávali, áno, do úvahy prichádza Ph metrai. Len s tým vyšetrením, aspoň u nás sú problémy, čo sa týka termínov. Keď to viete vybaviť tak by som Vám to odporúčal.

  S pozdravom
  Dr.Podlupszki